Alve.com

Özellikler

Önemli bilgi Ürün bilgileri üreticinin resmi web sitesinden ve mağazalardan alınmış bilgilerdir. Lütfen satın alma işlemini tamamlamadan önce ürünü satın almayı planladığınız online mağaza üzerinden doğruluğunu kontrol ediniz. Bir problemle karşılaşmanız durumunda buradan bildirebilirsiniz

Gösterge Paneli
Dijital
Kablosuz
Evet
Programlama
Hayır
Daha az

Yorum bulunmamaktadır

Tecrübenizi paylaşın!

Diğer kullanıcılara yardımcı olmak için General HT150 Set hakkında inceleme yaz

Ürünü değerlendirin

Diğer kullanıcılar bu ürünlere de göz attılar

`General HT150 Set` incelemesi

Ortam sıcaklığını sizin ayarlamış olduğunuz değerde sabit tutarak yaşadığınız mekanın sıcaklık konforunu sağlayan oda termostatları, özellikle kombi gibi bireysel ısıtma sistemlerinde sıkça kullanılmaktadır.

Teknik anlamda kontrol aracının dışında, bir konfor ve tasarruf cihazı olarak değerlendirilen oda termostatının kalitesi, yapacağınız tasarrufa büyük katkı sağlamaktadır.
General tarafından üretilen HT 150 Set model dijital kablosuz oda termostatı, hassas ısı kalibrasyonu sayesinde konforlu ve ekonomik bir ısınma sağlarken, oda sıcaklığını hassas bir şekilde ölçebilmektedir.
Türkçe menüye ve kolay bir kullanıma sahip olan oda termostatını, istediğiniz zaman kapatildiğiniz gibi açılış kapanış sürelerini belirleyebiliyorsunuz.
Üzerinde yer alan dijital ekran ile detaylı bilgi veren General HT 150 Set kablosuz oda termostatı, istenilen sıcaklığı ve oda sıcaklığını rahatlıkla görerek karşılaştırabilmenizi sağlıyor.
Kablosuz oda termostatının, sunduğu en büyük avantaj kombi ile evin her yerinden haberleşme sağlayarak sizi kablo çekme sıkıntısından kurtarmasıdır.

Artıları:

  • Tüm kombiler ile uyumlu.
  • Kablosuz yapısı sayesinde evin istediğiniz noktasına yerleştirebiliyorsunuz.
  • Günlere göre programlama yapma imkanı

Eksileri:

Bunlar da ilginizi çekebilir