Alve.com

Siemens REV24 RF

Dijital, Kablosuz, Programlama , Marka: Siemens

Bu ürün artık Alve'de yer almıyor

Aynı kategorideki benzer ürünler

Özellikler

Önemli bilgi Ürün bilgileri üreticinin resmi web sitesinden ve mağazalardan alınmış bilgilerdir. Lütfen satın alma işlemini tamamlamadan önce ürünü satın almayı planladığınız online mağaza üzerinden doğruluğunu kontrol ediniz. Bir problemle karşılaşmanız durumunda buradan bildirebilirsiniz

Gösterge Paneli
Dijital
Kablosuz
Evet
Programlama
Evet
Daha az

Üyelerimiz tarafından yapılmış değerlendirmeler Derecelendirme başka ülkelerdeki çeşitli kullanıcı yorunlarına dayanarak yapılmıştır!

 1. 5 yıldız
  0
  0
 2. 4 yıldız
  0
  0
 3. 3 yıldız
  5
  1
 4. 2 yıldız
  0
  0
 5. 1 yıldız
  0
  0
Ürünü değerlendirin

Son görüntüledikleriniz

`Siemens REV24 RF` incelemesi

Her uyandığınızda ısıtıcıyı çalıştırmak için sıcak yatağınızdan çıkmak zor mu geliyor? Bu konuda oda termostatları özellikle kış aylarında hayat kurtarıcı hale geliyor. Siemens tarafından geliştirilen REV 24 RF kablosuz dijital programlanabilir oda termostatı'da başarısı kanıtlayan ürünlerden birisi.

Siemens REV 24 RF termostat hayat tarzınıza ve evinizi kullanma biçiminize özel ısıtma programları yaratmanızı sağlayarak ısınmak için kullandığınız enerjiyi düşürmenize yardımcı olur.
Sıcaklık ve saat gibi bir çok detayı REV 24 RF'nin dijital LCD ekranı üzerinden görebiliyorsunuz. 0,2 derece hassasiyete sahip olan oda termostato, 5 ile 30 derece arasında ayar aralığı sunuyor.
Haftalık ve yıllık tatil programlamasının yapılabildiği Siemens REV 24 RF, Türkçe'nin yanı sıra sunduğu onlarca dil desteği ile kullanıcıların kontrolü en iyi şekilde ele almasını sağlıyor.
Kablosuz bağlantı özelliği ile ön plana çıkan termostat, her üründe olduğu gibi 24 ay garanti süresi ile satın alınabiliyor.

Artıları:

 • Dijital LCD ekran sayesinde tüm detaylar anında görüntülenebiliyor.
 • Türkçe dil desteği kullanım kolaylığı sağlıyor.

Eksileri:

Bunlar da ilginizi çekebilir