Alve.com

Siemens WT48Y860TR

Enerji Sınıfı: A+++, 8kg , Marka: Siemens

Özellikler

Önemli bilgi Ürün bilgileri üreticinin resmi web sitesinden ve mağazalardan alınmış bilgilerdir. Lütfen satın alma işlemini tamamlamadan önce ürünü satın almayı planladığınız online mağaza üzerinden doğruluğunu kontrol ediniz. Bir problemle karşılaşmanız durumunda buradan bildirebilirsiniz

Enerji Sınıfı
A+++
Kurutma Kapasitesi
8 kg
Daha fazla
Renk
Beyaz
Ürün Boyutları
-
Daha az

Üyelerimiz tarafından yapılmış değerlendirmeler

 1. 5 yıldız
  5
  1
 2. 4 yıldız
  0
  0
 3. 3 yıldız
  0
  0
 4. 2 yıldız
  0
  0
 5. 1 yıldız
  0
  0
Ürünü değerlendirin

Diğer kullanıcılar bu ürünlere de göz attılar

`Siemens WT48Y860TR` incelemesi

Acil bir toplantıya veya davete katılmanız gerektiğinde giymek istediğiniz kıyafet kirli ise, yeni nesil çamaşır makinelerinde yer alan hızlı yıkama modu ile kısa bir süre içerisinde yıkama işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Peki yıkadığınız kıyafetler ıslak, bu problemin üstesinden nasıl geleceğiz? İşte tam bu noktada kurutma makinaları devreye giriyor. Beyaş eşya konusunda başarısını kanıtlamış üreticilerden birisi olan Siemens’in WT48Y860TR modeli bunlardan birisi.
8 KG çamaşır kapasitesine ve A+++ enerji verimliliği sertifikasına sahip olan kurutma makinesi, oldukça düşük bir güç tüketimine sahiptir.
Mix, yünlüler - sepette kurutma, ayakkabı kurutma, outdoor, havlu, yorgan, yastık, kot, süreli program kurutma, iç giyim, süper-kısa 40 ve gömlek/bluz olmak üzere birbirinden farklı kurutma modları sayesinde en uygun ayarları kolayca yapmanızı sağlayan Siemens WT48Y860TR, ActiveAir teknolojisi ile birlikte geliyor.
Kırışık azaltma özelliği sayesinde kurutma işlemi sona erdikten sonra çamaşırlar makina içerisinde iki saate kadar kırışmadan muhafaza edilebiliyor. varioPerfect teknolojisi ise zamandan ve elektrikten tasarruf etmenizi sağlıyor.

Artıları:

 • A+++ enerji verimliliği ile kurutma makinesi oldukça düşük güç tüketiyor.
 • Onlarca kurutma modunun arasından size uygun olanı seçebiliyorsunuz.

Eksileri:

Bunlar da ilginizi çekebilir