Alve.com

Arzum Minimax AR285

Waffle Makinesi, 750 Watt , Marka: Arzum

Özellikler

Önemli bilgi Ürün bilgileri üreticinin resmi web sitesinden ve mağazalardan alınmış bilgilerdir. Lütfen satın alma işlemini tamamlamadan önce ürünü satın almayı planladığınız online mağaza üzerinden doğruluğunu kontrol ediniz. Bir problemle karşılaşmanız durumunda buradan bildirebilirsiniz

Ürün Tipi
Waffle Makinesi
Enerji Tüketimi
750 Watt
Daha az

Üyelerimiz tarafından yapılmış değerlendirmeler

 1. 5 yıldız
  0
  0
 2. 4 yıldız
  0
  0
 3. 3 yıldız
  5
  1
 4. 2 yıldız
  0
  0
 5. 1 yıldız
  0
  0
Ürünü değerlendirin

Diğer kullanıcılar bu ürünlere de göz attılar

`Arzum Minimax AR285` incelemesi

Küçük ev aletleri konusunda başarısını kanıtlamış firmalardan birisi olan Arzum, AR285 Minimax tost ve waffle makinesi ile mutfağınızda yeni arkadaşınız olmaya hazırlanıyor.

750 Watt gücünde olan ve aynı anda 2 farklı dilimi pişirebilen AR285’in, pişirme yüzeyi kolayca çıkarılarak temizlenebiliyor. Yapışmaz plakaların kullanılmış olması, temizlik konusunda kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor.
Bu sayede tost veya waffle hazırlandıktan sonra plakaların üzerine yapışmadığı için, temizlik esnasında zorlayıcı kirlerin önüne geçilmiş olunuyor. Üst gövdesinin 180 derece açılabilmesi ile kullanım kolaylığı sunan makine, 2’si bir arada konsepti ile tost ve waffle için uygundur.
Isıya dayanıklı ergonomik tutma sapı sayesinde elinizin ısıdan zarar görmesinin önüne geçilirken, termostat ve ikaz ışığı ile pişirme süresinin sona erip ermediğini öğrenebiliyorsunuz.

Artıları:

 • Tost ve Waffle için uygun olması, iki farklı cihaz gereksinimini ortadan kaldırıyor.
 • Yapışmaz plakalar temizliği kolaylaştırıyor.

Eksileri:

Bunlar da ilginizi çekebilir