Alve.com

Özellikler

Önemli bilgi Ürün bilgileri üreticinin resmi web sitesinden ve mağazalardan alınmış bilgilerdir. Lütfen satın alma işlemini tamamlamadan önce ürünü satın almayı planladığınız online mağaza üzerinden doğruluğunu kontrol ediniz. Bir problemle karşılaşmanız durumunda buradan bildirebilirsiniz

Isıtma Kapasitesi
24 kW
Isıtma Tekniği
Konvansiyonel
Baca Tipi
Hermetik
Daha az

Üyelerimiz tarafından yapılmış değerlendirmeler

 1. 5 yıldız
  5
  1
 2. 4 yıldız
  0
  0
 3. 3 yıldız
  0
  0
 4. 2 yıldız
  0
  0
 5. 1 yıldız
  0
  0
Ürünü değerlendirin

Diğer kullanıcılar bu ürünlere de göz attılar

`Bosch Class 6000 W 24 Kw` incelemesi

Bosch, Class 6000 W 24 Kw kombi ile her an sıcak suya ulaşabileceğiniz yaşam konforunu sessiz, tasarruflu ve konforlu bir şekilde evinize getiriyor.

Ürettiği beyaz eşya ve elektronik cihazlar ile kullanıcıların güvenini kazanmayı başaran markalardan birisi olan Bosch, Class 6000 W 24 Kw kombi ile her an sıcak suya ulaşabileceğiniz yaşam konforunu sessiz, tasarruflu ve konforlu bir şekilde evinize getiriyor.

Plakalı eşanjör sayesinde sabit sıcak su konforuyla tanışmanızı sağlayan kombi, sıcak su üretimini hızlı olduğu kadar güvenli bir şekilde gerçekleştirir. Yeni nesil hidrolik bağlantılar sayesinde Bosch Class 6000 W’nin konforunu daha ilk kurulum aşamasından itibaren yaşamaya başlarsınız.

Kolay ve güvenli montaj imkanı sunan kombinin bakımı da en az montajı kadar kolaydır. Kompakt, minimal ve şık tasarıma sahip Class 6000 W, en dar alanlarda bile özgürce ve kolayca kullanım imkanı sunar.

Evinizi en konforlu şekilde ısıtmanızı sağlayan Class 6000 W, oda termostatları ile oda sıcaklığı kontrolünde kolaylık sunar ve güneş enerjisi sistemleri ile kombine edilebilmesiyle sıcak kullanım suyu hazırlamanın yanı sıra daha fazla enerji tasarrufu sağlar.

Oda termostatları ile tasarrufu kolaylıkla buluşturan Class 6000 W, kombinizi oda sıcaklığına göre çalıştıran program saatli oda termostatı ve kablosuz oda termostatı gibi geniş aksesuar yelpazesiyle kullanım özgürlüğünü ve çeşitliliği bir arada sunar.

Ayrıca Class 6000 W gereğinden fazla ısı üretimini engellemek amacıyla kapasitesini, ayarladığınız ısıtma ve sıcak su ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde kademesiz olarak ayarlar; daha uzun ömürlü kullanım imkanı sağlar.

Anti-blokaj sistemine sahip olan kombi, uzun süre kullanılmadığında pompa ve üç yollu vanada meydana gelebilecek sıkışmaları önlemektedir.

Artıları:

 • Kurulumdan kullanıma kadar oldukça konforlu bir deneyim sunuyor.
 • Geniş aksesuar yelpazesi, kullanım özgürlüğünü en üst noktaya taşıyor.

Eksileri:

Bunlar da ilginizi çekebilir