Alve.com

Buderus Logamax U072-24K

Konvansiyonel, Hermetik, Isıtma Kapasitesi: 24kW , Marka: Buderus (Kombi)

Özellikler

Önemli bilgi Ürün bilgileri üreticinin resmi web sitesinden ve mağazalardan alınmış bilgilerdir. Lütfen satın alma işlemini tamamlamadan önce ürünü satın almayı planladığınız online mağaza üzerinden doğruluğunu kontrol ediniz. Bir problemle karşılaşmanız durumunda buradan bildirebilirsiniz

Isıtma Kapasitesi
24 kW
Isıtma Tekniği
Konvansiyonel
Baca Tipi
Hermetik
Daha az

Üyelerimiz tarafından yapılmış değerlendirmeler

 1. 5 yıldız
  0
  0
 2. 4 yıldız
  5
  1
 3. 3 yıldız
  0
  0
 4. 2 yıldız
  0
  0
 5. 1 yıldız
  0
  0
Ürünü değerlendirin

Diğer kullanıcılar bu ürünlere de göz attılar

`Buderus Logamax U072-24K` incelemesi

Kusursuz kompakt tasarım ile yer tasarrufu ve kurulum kolaylığı

Yeni bir kombi satın alacaksanız, sıcak bir yuvanın mutluluğunu en verimli şekilde yaşamanızı sağlayacak Buderus Logamax U072 modeline mutlaka göz atmalısınız.

Duvar tipi konvansiyonel bir kombi olan Logamax U072, hem estetik hem işlevsel olması için kusursuz bir sadeliğe sahiptir. Kombinin kompakt boyutları yerden tasarruf sağlarken, kurulum kolaylığı ve montaj için yer seçiminde esnekliğe imkân tanımaktadır.

Yenilikçi ses azaltıcı gövdesi sayesinde fark edilmeden çalışan Logamax U072’nin yeni tasarlanan arkadan aydınlatmalı LCD ekranı, tuşları ile kombiye modern bir görünüm kazandırırken okunabilirliği belirgin olarak artırmaktadır.

Kolay kurulum yapılabilmesi için kullanılan yeni hidrolik bağlantılar sayesinde, kurulum sırasında montaj plakası gerekmez ve modülasyonlu fan sayesinde kısma puluna gerek duyulmaz. Duvara yakın hidrolik bağlantılar kolay montaj ve duvar üstü boru tesisatında düzgün görünüm sağlar.

Tabi, konu kombi olunca güvenlik önlemleri büyük önem taşıyor. Suyun donması durumunda oluşabilecek hasarları engellemek amacıyla tesisattaki suyun sıcaklığı 8 °C'nin altına düştüğünde Buderus Logamax U072, pompa sirkülasyonu ya da brülör çalışması ile donmayı engellemektedir.

Ayrıca, uzun süreli çalışmama durumunda oluşabilecek pompa ve üç yollu vana blokajını önlemek amacıyla cihaz çalışmama sürelerini denetlenerek pompa ve üç yollu vanaya aç/kapa işlemi otomatik olarak yapılır.

Entegre güvenlik paketi ile kendinizi evde güvende hissetmenize yardımcı olan Buderus Logamax U072’nin uyarı fonksiyonları operasyonel hataların erkenden gösterilmesini sağlar.

Örneğin, uyarı sistemi tarafından sistemde herhangi bir kaçak tespit edildiğinde cihaz otomatik olarak kapanır ve kombinin kuru çalışması engellenir. Tesisattaki basıncın düşmesi durumunda da ekonomi modunda çalışan cihaz, ekranda arıza uyarısında bulunur.

Artıları:

 • Oluşabilecek tehlikeli durumları engellemek için, gelişmiş güvenlik önlemleri bulunuyor.
 • Hidrolik bağlantılar oldukça kolay bir kurulum sağlıyor.

Eksileri:

Bunlar da ilginizi çekebilir