Ekip

Şirketimiz gün geçtikçe büyüyor; ve biz yola çıktığımız ilk günden beri güçlü bir ekibin yalnızca alanındaki en iyi insanları bulmakla değil, aynı zamanda her bireyin yeteneklerini açığa çıkaracak bir çalışma ortamının sağlanmasıyla yaratılacağına inanıyoruz. Alve'de biz, başarıları her fırsatta ödüllendiren bir felsefeyi benimsiyoruz.

 • Sarantis
  Sarantis
  Country Manager

  Overseer of the establishment of Alve. His Turkish accent still creates laughter and he hasn't gotten used to the difference between “Güle güle” and “Hoşca kalın”. Nowadays and when he is not on a plane, he is a gym freak, a martial arts enthusiast, a race driver and a wannabe kite-surfer among other stuff. Still he hasn't decided what he is going to become when he grows up.

 • Canan
  Canan
  Content Supervisor

  X kuşağının soyundan gelme Y kuşağı. Kitapları, kütüphane sessizliğini, dekorasyonu, yeni olanı keşfetmeyi sever. Kişisel gelişime önem verir. İletişim, marketing, kuzey ışıkları, seyahat kitapları vazgeçilmez konularıdır.

 • Selim
  Selim
  General Manager

  Teknoloji düşkünü, yemek yapmaktan anlar ama yemeyi daha çok sever, yalandan korkar ama yılandan da korkar.Esprili,zoru sever,ayakkabı hastası, gezmeyi seven, B planı olmadan hareket etmeyen ve internet olmadan yaşayamayan insan evladı.Yaradılanı da sever yaradandan ötürü.

 • Senturk
  Şentürk
  Content Supervisor

  Bildiğini bilenin arkasından gider, Bildiğini bilmeyeni uyarır, Bilmediğini bilene öğretir, Bilmediğini bilmeyenden kaçar

 • Ugur
  Uğur
  Content Supervisor

  1987 yılında balık burcunda doğmuş, yengeçe kadar yükselebilmiş, sinema tutkunu bir genç. Futboldan anlamaz, anlar gibi yorum yapar. Et sevmez, sever gibi yer. Gözünü açmadan, pc açar. Pizzaya ve makarnaya bayılır.

 • Nazli
  Nazlı
  Content

  1991 İstanbul doğumlu, FYROM göçmeni evinin ortancası arnavut kızı, gezmeyi seven, pratik düşünen, sorun çözmekte üstüne tanımayan, nerede en uygun ne var öğrenmek için dolaşan, alışveriş yaparken kararsız, bir o kadar da hemen herşey hallolsun isteyen...

 • Gokhan
  Gökhan
  Content

  1990 Üsküdar doğumlu, müzik dinlemeyi, futbol oynamayı, teknolojiyi merakla takip etmeyi çok seven. Bir sorunla karşılaştığında kestirip atmayıp o sorunu çözmek için büyük çaba harcayan, İyimser, bir o kadarda çekimser. En sevdiği sözü; Her zaman daha ileri.

 • Ayfer
  Ayfer
  Office Administration

  Doğa tutkunu tarihi yerleri, tabiatı gezmeyi seven yenilikçi mevcut becerilerini geliştiren ve yeni yetenekler keşfetmeyi sever. Kişisel gelişime önem verir.

 • Tugba
  Tuğba
  Content

  Tipik kova burcu. Gezmekten ve uyumaktan başka hiçbir şey düşünmez. Kahvesiz yaşayamaz.

 • Yagmur
  Yağmur
  Sales Manager

  Ekibin son üyesi Yağmur kararsızlığıyla meşhur, yemek seçimini ona bırakırsanız aç kalabilirsiniz. Hayvanlar ve hayvan hakları en hassas olduğu konu. Mottosu ise “What would Khaleesi do?

 • Kerem
  Kerem
  Content Marketing Specialist

  Sokak fotoğrafçısı, görsel hikaye anlatıcısı, hayalperest ve gezgin. Detaylara takılmak, problemlere çözüm bulmak hobileri arasında. Aitlik duygusuyla savaş halinde olsa da, antika fotoğraf makinesi koleksiyonuna karşı, bir koalanın okaliptüs ağacına duyduğu sevgiyi beslemektedir. En büyük hayali ise sınırların olmadığı bir dünya.

 • Lokman
  Lokman
  Content

  Nam-ı diğer Mr.tan :) Koyu Galatasaraylıdır. Hatta, her sevdadan geriye kalanın sadece Galatasaray olduğuna inanır. Sinema, teknoloji ve Pes16 hastasıdır. Tam bir sucuk aşığı. Her sabah kahvaltıda olsun hayır demez. Saçı ve sakalı, tarzı açısından onun her şeyi. Sakal erkeğin makyajıdır düşüncesini savunur.

 • Sinem
  Sinem
  Content

  Ofisin enlerinin de küçüğü ve evinin bir tanecik kızı. Şiir okumayı, şarkı söylemeyi seven, doğayla iç içe sessiz mekanlardan hoşlanan, detaycılıktan etrafında gelişen olaylarda aşırı duyarlı ve alışveriş tutkunudur. Hayat felsefesi; her şeye rağmen daima gülümsemek olan moda takımının yeni üyesi.

 • Ezgi
  Ezgi
  Content

  Çocuk ruhunu inat ve ısrarla muhafaza eder, mutluluğu küçük şeylerde yakalar, kahkaha atmayı çok sever. İsminin hakkını verebilecek düzeyde müzikle ilgilidir, renkleri ve renkli olan her şeyi rengarenk bir klavye alabilecek kadar çok sever. Eskinin mağazacısı, hayata gelirken fikri sorulsaydı kesinlikle hem siyah, hem beyaz hem de asyalı olan dev pandalardan olmak isterdi. Hayat felsefesi, yolların bozkırlardan geçip her zaman denizlere çıkacağıdır.

 • Melis
  Melis
  Content

  1989 İstanbul doğumlu, spor yapmayı seven, alışveriş meraklısı ve koyu bir Fenerbahçe taraftarı.

 • Melike
  Melike
  Content

  Eğer sizden sokakları süpürmeniz istenirse Michelangelo'nun resim yaptığı Beethoven'ın beste yaptığı veya Shakespeare'in şiir yazdığı gibi süpürün. O kadar güzel süpürün ki gökteki ve yerdeki herkes durup " Burada dünyanın en iyi çöpçüsü yaşıyormuş. " desin.

 • Mustafa
  Mustafa
  Content

  1994 Bakırköy doğumlu, ekibin son üyesi ve en küçüğü,modayı yakından takip eden, ayakkabı tutkunu, Galatasaray taraftarı. Moda insanın kendine yakışanı giymesidiri savunur.

Hakkımızda

Offices

2013 yılında kurulan ve merkez ofisi İstanbul'da bulunan Alve, oldukça geniş bir ürün skalası içerisinde fiyat karşılaştırma motoru olarak işlev gören bir e-ticaret markasıdır.

Alve, inovatif arama motoru aracılığıyla elektronikten ev tekstiline, modadan kişisel bakıma birçok ihtiyaca yönelik binlerce ürünü fiyat ve ürün bazında karşılaştırma imkanı sunarken, sahip olduğu ürün ve mağaza değerlendirme sekmeleri sayesinde de kullanıcıların kendileri için en doğru ürünü seçmelerine olanak tanır.