Alve.com DigitalTalks ve MarketingTalks Etkinliklerine Sponsor Oluyor

28.09.2015 e-ticaret
0

Alve.com, Türkiye pazarına girdiği günden bu yana e-ticaret sektörünü ve dijital dünyayı desteklemek ve geliştirmek adına yürüttüğü çalışmalara Ekim ayı itibariyle bir yenisini ekliyor ve bu sene Thoughts & Talks etkinliklerinden ikisine (DigitalTalks ve MarketingTalks) bir kez daha sponsor oluyor.

Türkiye’de tüm perakende sektörünün içerisinde e-ticaretin şu anda yalnızca %1,5’lik bir dilime sahip olması gerçeğinden yola çıkarak bu sene e-ticarete odaklanan ve temasını Her Yönüyle E-ticaret Konferansı olarak belirleyen DigitalTalks, Türkiye’de bu rakamın ilerleyen yıllarda nasıl gittikçe artacağını ve e-ticaretin hayatlarımızda daha geniş bir şekilde yer kaplayacağını sektörün birbirinden değerli isimleri eşliğinde tartışıyor ve konuşuyor olacak. Öte yandan 6 Ekim’de tek bir gün sürecek olan MarketingTalks etkinliği ise dijital ve gerçek zamanlı pazarlamanın, önümüzdeki dönem trendlerinin ve satışı sağlayan dinamiklerin ön planda olduğu yine sektörün önemli isimleri tarafından gerçekleştirilecek sunum ve konuşmalara sahne olacak.

Her ikisi de Kadir Has Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek etkinliklerden DigitalTalks’un detaylı programına buraya, MarketingTalks’unkine ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Orada görüşürüz!

E-commerce Journal

E-commerce Journal, e-ticaret üzerine haberler ve görüşler paylaştığımız bir "köşe"dir.

Bu bölümde e-ticaret, perakendecilik, marketing ve iletişim profesyonelleri tarafından kaleme alınmış, onların kendi uzmanlıkları alanındaki deneyimlerini, bilgilerini ve ortaya konan en iyi uygulamalara ilişkin görüşlerini paylaştıkları yazılara ulaşabilirsiniz.