Alve.com İle Akıllı Aradılar, Akıllı Kazandılar

16.04.2015 basın

Ürün ve fiyat karşılaştırma motoru Alve.com’un “Akıllı Arayın, Akıllı Kazanın” sloganıyla başlattığı çekiliş kampanyası sonuçlandı.

Yüzlerce mağazayı ve milyonlarca ürünü tek bir platform üzerinde bir araya getiren Alve.com'un, 23 Ocak-23 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirdiği kampanyaya katılanlar arasında yapılan çekilişte bir adet Apple iPad Air 2 128 GB Wi-Fi+Cellular, bir adet Samsung Galaxy Note 4 32 GB, bir adet Samsung UE 55HU8500 ve bir adet Sony PlayStation 4 sahiplerini buldu.

Kampanyanın kazananları 2 Mart Pazartesi günü, Beyoğlu 22. Noter Başkatibesi İlknur Alınpak Göçmenli denetiminde, Milli Piyango İdaresi Bahçekapı Şube Müdürü Veli Pan’ın katılılmları ile belirlendi. Alve.com’un, ödül olarak geçtiğimiz yılın en popüler teknolojik ürünlerini dağıttığı çekiliş kampanyasında, 4 asil ve 4 yedek kazanan belirlendi.

Çekilişe gösterilen ilgiden mutluluk duyduklarını belirten Alve.com’un Ülke Müdürü Sarantis Kalstikis, “Kazananları kutlarım. Alve.com olarak bundan sonra da sürprizlerle ve çekilişlerle üyelerimizin karşısına çıkmaya devam edeceğiz” dedi.

Ödül Kazanan Talihlilerin Listesi

Asil Talihliler:

  • Özden Akbaş- Sakarya: Samsung 55HU8500 140 Ekran 3D UHD LED TV (Curved)
  • Alpaslan Ulusoy – Tekirdağ: Samsung N910C Galaxy Note 4 Black Cep Telefonu
  • Recep Cüce – İstanbul: Apple iPad Air 2 128 GB Wi-Fi 9.7” Cellular Silver (MGWM2TU)
  • Muhammed Fatih Erbay – İstanbul: Sony PS4 Oyun Konsolu

Yedek Talihliler:

  • Yasin Şahin – İstanbul: Samsung 55HU8500 140 Ekran 3D UHD LED TV (Curved)
  • Mahmud Yiğit – Ankara: Samsung N910C Galaxy Note 4 Black Cep Telefonu
  • Duygu Akdoğan – İstanbul: Apple iPad Air 2 128 GB Wi-Fi 9.7” Cellular Silver (MGWM2TU)
  • Senem Tansu Kalp – İstanbul: Sony PS4 Oyun Konsolu

Hakkımızda

Offices

2013 yılında kurulan ve merkez ofisi İstanbul'da bulunan Alve, oldukça geniş bir ürün skalası içerisinde fiyat karşılaştırma motoru olarak işlev gören bir e-ticaret markasıdır.

Alve, inovatif arama motoru aracılığıyla elektronikten ev tekstiline, modadan kişisel bakıma birçok ihtiyaca yönelik binlerce ürünü fiyat ve ürün bazında karşılaştırma imkanı sunarken, sahip olduğu ürün ve mağaza değerlendirme sekmeleri sayesinde de kullanıcıların kendileri için en doğru ürünü seçmelerine olanak tanır.