En Uygun Fiyatı Cebinizde Bulun!

25.07.2013 basın

Nisan 2013’te lanse edilmesinin ardından kısa bir sürede altı kategoride 500 bine yakın ürün sunmaya başlayan ürün ve fiyat karşılaştırma motoru Alve (www.alve.com), ücretsiz iPhone uygulamasını hayata geçirdi. App Store’da geçtiğimiz günlerde indirilebilir konuma gelen uygulama, hareket halinde olan ve internete çoğunlukla mobil cihazları aracılığıyla bağlanmayı tercih eden kişilere, teknolojiden modaya, ev eşyasından otomotive aradıkları tüm ürünlerin en uygun fiyatlarını bulma imkanı sunuyor.

İnternet sitesinin kolay kullanılabilir özelliğinin iPhone’da da sürdürüldüğü uygulama, gerek açılış sayfasındaki arama motoru, gerekse de altı ana başlıkta toplanmış kategorileriyle kullanıcıların ürünlere hızlı bir şekilde ulaşmalarını sağlıyor.

Farklı ürün filtreleme seçeneklerinin yanı sıra ürünlerin detaylı teknik özelliklerini de listeleyen Alve uygulaması, “Fiyatlar” başlığı altında farklı mağazaların aynı ürün için verdiği teklifleri gösteriyor. Kullanıcılar bu adım üzerinden kendileri için en uygun fiyatı ve koşulları sunan mağazanın sayfasına tek bir dokunuşla gidip, satın alma işlemini hızlıca gerçekleştirebiliyor.

iPhone 5 için optimize edilen 8,5 MB büyüklüğündeki uygulama, iOS 5.0 veya daha üst bir sürüme sahip tüm iPhone, iPod Touch ve iPad cihazlarda kullanılabiliyor.

Uygulama linki: http://itunes.apple.com/tr/app/alve.com/id662128316?mt=8

İki ay içerisinde veritabanına 40'ın üzerinde mağazanın yaklaşık 500 bin ürün girişi yaptığı Alve’nin altı ana kategorisi şu başlıklardan oluşuyor: Teknoloji, moda-güzellik, çocuk-bebek, hobi-spor, ev-bahçe, oto-moto.

Hakkımızda

Offices

2013 yılında kurulan ve merkez ofisi İstanbul'da bulunan Alve, oldukça geniş bir ürün skalası içerisinde fiyat karşılaştırma motoru olarak işlev gören bir e-ticaret markasıdır.

Alve, inovatif arama motoru aracılığıyla elektronikten ev tekstiline, modadan kişisel bakıma birçok ihtiyaca yönelik binlerce ürünü fiyat ve ürün bazında karşılaştırma imkanı sunarken, sahip olduğu ürün ve mağaza değerlendirme sekmeleri sayesinde de kullanıcıların kendileri için en doğru ürünü seçmelerine olanak tanır.