Alve.com’dan Akla Hayale Sığacak Hediyeler

26.01.2015 basın

Ürün ve fiyat karşılaştırma motoru Alve.com "Akıllı Arayın, Akıllı Kazanın!" sloganıyla başlattığı çekiliş kampanyasıyla herkese, sezonun en popüler akıllı cihazlarından birini kazanma şansı sunuyor.

Yüzlerce mağazayı ve milyonlarca ürünü tek bir platform üzerinde bir araya getiren Alve.com'un, 23 Ocak-23 Şubat 2015 tarihleri arasında gerçekleştireceği kampanyaya katılanlar, yapılacak çekilişle bir adet iPad Air 2 128 GB Wi-Fi + Cellular, bir adet Samsung Galaxy Note 4 32 GB, bir adet Samsung UE 55HU8500 ve bir adet Sony PlayStation 4‘ten birini kazanma şansı elde edecekler.

Çekilişe nasıl katılacaksınız?

Kampanyaya katılmak için, alve.com/kis_2015_cekilis_kampanyasi sayfasına tıklayarak ulaşacağınız katılım formuna ad, soyad, adres, telefon ve e-posta adresinizi eksiksiz girmeniz ve Alve.com’a ücretsiz olarak üye olmanız yeterli olacak. Bilgilerin eksik olması durumunda ise çekilişe katılım hakkı verilmeyecek. Bir kişinin tek bir katılım hakkının bulunduğu kampanya, Milli Piyango İdaresi’nin gözetiminde ve noter kontrolünde 2 Mart 2015 tarihinde yapılacak çekilişle birlikte sonuçlanacak. Hediye kazanan talihliler 6 Mart 2015'te Alve.com’da ilan edilecek. Bu kampanyaya katılan herkes Alve.com’da yer alan katılım koşullarını kabul etmiş sayılacak.

Alve.com’la hem vakitten hem nakitten tasarruf

Ürün ve fiyat karşılaştırma motoru Alve.com, Türkiye’de alışveriş alışkanlıklarını değiştiriyor. Alışveriş öncesi Alve.com’a tıklayanlar hem vakitten hem de nakitten tasarruf ediyor.

Teknolojiden modaya, otomotivden spora toplam 6 ana kategoride ürün arama ve araştırma işlevi gösteren Alve.com 230 online mağazaya, 2,5 milyondan fazla ürüne ev sahipliği yapıyor. Alve.com, tüm bunların yanı sıra satın alma rehberleri, ürün incelemeleri ve kullanıcıların katılım sağlamasına yönelik ürün ve mağaza değerlendirme araçları da sunuyor.

Tüm mobil cihaz ekranlarıyla tam uyumluluk gösteren Alve.com, ücretsiz indirilebilen iPhone ve Android uygulamalarıyla da, mobil yaşayanların aradıkları ürünlere nerede olurlarsa olsunlar, kolayca ulaşabilmelerini sağlıyor.

Hakkımızda

Offices

2013 yılında kurulan ve merkez ofisi İstanbul'da bulunan Alve, oldukça geniş bir ürün skalası içerisinde fiyat karşılaştırma motoru olarak işlev gören bir e-ticaret markasıdır.

Alve, inovatif arama motoru aracılığıyla elektronikten ev tekstiline, modadan kişisel bakıma birçok ihtiyaca yönelik binlerce ürünü fiyat ve ürün bazında karşılaştırma imkanı sunarken, sahip olduğu ürün ve mağaza değerlendirme sekmeleri sayesinde de kullanıcıların kendileri için en doğru ürünü seçmelerine olanak tanır.