2014'ün En Popüler Aramaları - Alve.com

Bir yılı daha geride bıraktık.

Alve.com olarak dönüp de nasıl bir yılı geride bıraktığımıza baktığımızda, yılın ilk günlerinden son günlerine değin yükselen bir ivme içerisinde hareket ettiğimizi görüyoruz. Buna, sayısı 200'ü geçen online mağaza işbirliğimiz ve 2500'e yaklaşan kayıtlı üye sayımız dahil. Tabii, teknolojiden modaya toplam altı kategorideki üç milyon civarındaki ürün sayısının da altını çizmekte fayda var.

Peki bu, sayısı yaklaşık üç milyonu bulan ürün içerisinde hangileri en popülerdi ve en çok hangileri kullanıcılar tarafından arandı? Sizin için hazırladığımız ve aşağıda göreceğiniz infografikte geçtiğimiz yıl içerisinde Alve.com'un  teknolojimodaçocuk-bebekhobi-spor ve ev-bahçe kategorilerinde yapılan en popüler aramalara yer veriyoruz. Keyifle incelemenizi dileriz. :)

Hakkımızda

Offices

2013 yılında kurulan ve merkez ofisi İstanbul'da bulunan Alve, oldukça geniş bir ürün skalası içerisinde fiyat karşılaştırma motoru olarak işlev gören bir e-ticaret markasıdır.

Alve, inovatif arama motoru aracılığıyla elektronikten ev tekstiline, modadan kişisel bakıma birçok ihtiyaca yönelik binlerce ürünü fiyat ve ürün bazında karşılaştırma imkanı sunarken, sahip olduğu ürün ve mağaza değerlendirme sekmeleri sayesinde de kullanıcıların kendileri için en doğru ürünü seçmelerine olanak tanır.