Alve iOS App

Eğer siz de cep telefonunu yanı başından bir an dahi ayırmayan ve internete bağlı yaşayanlardansanız, www.alve.com’da akıllı telefonunuz ile de sörf yapmanın ne kadar rahat olduğunu muhtemelen biliyorsunuzdur. Bilmeyenler için küçük bir not geçmek isteriz. Responsive (duyarlı) olarak tasarlanan www.alve.com, tüm akıllı telefonların ve tabletlerin ekranına kendini otomatik olarak ayarlayarak mobil cihazınızdaki ürün ve fiyat karşılaştırma deneyiminden en üst düzeyde faydalanmanıza olanak tanır.

Ancak siz, web tarayıcılarında gezinmektense uygulamaların altını üstünü getirmekten keyif alanlardan da olabilirsiniz tabii. Sizi de unutmuş değiliz. Alve’nin iOS ve Android işletim sistemli cihazlar için geliştirdiği ve ücretsiz olarak indirilebilen uygulamaları, sitede var olan birçok özelliğe erişiminizi mümkün kılarak internet bağlantınızın olduğu her yerden her an istediğiniz ürüne ulaşabilmenizi ve en uygun fiyatları bularak alışverişinizi tamamlamanızı sağlar.

İşte size bu noktada yepyeni bir haber verelim istiyoruz: Alve’nin iOS uygulaması şimdi yepyeni bir yüze sahip! Daha önce yayınlanan uygulamanın üzerinden belli bir süre geçmiş olması ve iOS’un da bu süre içerisinde yeni bir arayüz ve yeni özelliklerle karşımıza çıkmış olmasından dolayı Alve olarak, pek sevgili uygulamamızı yeşeren ihtiyaçlar doğrultusunda yeniden şekillendirme kararı aldık. Bunun sonucunda ekibimizin mobil geliştiricileri harekete geçerek ve uygulama üzerinde detaylı bir şekilde çalışarak birçok önemli geliştirmeyle beraber Alve uygulamasının yeni versiyonunu taze taze App Store’a sürdüler.

Peki ne değişti? Alve’nin yeni akıllı telefon uygulaması çok daha basit bir arayüze, daha temiz renklere, daha iyi ürün fotoğraflarına ve fiyatları hızlı ve kolay bir şekilde karşılaştırabileceğiniz daha anlık bir duyarlılığa sahip. Yeni uygulamada ayrıca “Favori” ürünlerinizi Alve hesabınızla senkronize edebilir, diğer kullanıcıların ürünlere ilişkin değerlendirmelerini okuyabilir ve böylece akıllı alışverişe giden yolda hem vakitten hem de nakitten tasarruf edebilirsiniz.

Bakalım Alve’nin yeni mobil uygulamasında hangi özellikler öne çıkıyor:

İstediğiniz ürünü arayın ya da kategoriler içerisinde gezinin

Otomatik tamamlama özelliğinden yararlanın

Daha iyi sonuçlar için yeniden tasarlanan arama filtrelerini kullanın

Sekmeleri değiştirin:
  • Fiyatlar
  • Fotoğraflar & özellikler
  • Ürün değerlendirmeleri
Kaydırma fonksiyonuyla:
  • Direkt mağazayı arayın
  • Haritada mağaza lokasyonunu görün
  • Mağazaya ilişkin bilgilere ulaşın

“Favoriler” listenize ulaşmak için Alve, Google+ ya da Facebook hesabınızla bağlanın

Her nerede olursanız olun gelişmelerden haberdar olmak ve istediğiniz her an akıllı alışveriş deneyimine ulaşmak için,
Alve’nin iOS uygulamasını indirin!

Not: Alve takımı uygulamayı bir yandan geliştirmeye ve güçlendirmeye devam ederken, diğer yandan da bu yeni uygulamanın Android versiyonununu çok yakın bir süre içerisinde Google Play uygulama mağazasına yüklüyor olacak.

iPhone tutkunları; yeni sürprizler için bizi izlemeye devam edin!

Hakkımızda

Offices

2013 yılında kurulan ve merkez ofisi İstanbul'da bulunan Alve, oldukça geniş bir ürün skalası içerisinde fiyat karşılaştırma motoru olarak işlev gören bir e-ticaret markasıdır.

Alve, inovatif arama motoru aracılığıyla elektronikten ev tekstiline, modadan kişisel bakıma birçok ihtiyaca yönelik binlerce ürünü fiyat ve ürün bazında karşılaştırma imkanı sunarken, sahip olduğu ürün ve mağaza değerlendirme sekmeleri sayesinde de kullanıcıların kendileri için en doğru ürünü seçmelerine olanak tanır.