En İyi iPhone 5s Kılıfları

iPhone hayatlarımıza girdi gireli, her sene Sonbahar başında Apple’ın yeni bir model tanıtmasını günler, haftalar, hatta aylar öncesinden merakla bekler olduk. Kimimiz tanıtılan yeni modeli hemen aldı; kimimiz ise ara modele para yatırmak istemeyip, tam sayılı model (4, 5, 6?) çıkana kadar bir önceki iPhone’unu kullanmaya devam etti.

Kimimiz el bebek, gül bebek, pamuklara sarıp sarmalayarak korudu iPhone’unu, kimimiz ise Apple’ın güçlü mühendisliğine güvenerek öyle giydirmeden etmeden, fabrikadan üryan kullandı. Biz birinci gruba dahiliz; ne olur, ne olmaz çizilmesin etmesin, aman düşünce başına bir şey gelmesin diyenlerdeniz. Ne de olsa bu teknolojik bir cihaz, kir tutmayan lotus çiçeği değil.

İşte tam bu noktada iPhone 5s kılıfı için yoluna baş koyduğumuz araştırma biraz vaktimizi alınca, birçoğu iPhone 5'e de uygunluk gösteren en iyi iPhone 5s kılıfları listemizi sizinle de paylaşmak istedik. Ek bir not olarak iPhone 5s ve iPhone 5’in tasarım anlamında neredeyse birebir olduklarını, en büyük farklılığın ise arka kameradaki ilave LED flaştan ve Touch ID butonundan kaynaklandığını hatırlatmak isteriz.

1. Incase Pro Slider

Incase Pro Slider

iPhone’un kenarlarını ve köşelerini çevreleyecek şekilde kauçuk lastiklere sahip olan Incase Pro Slider Case, düşmelere, çarpmalara ve sarsılmalara karşı ileri derecede koruma sağlayan bir kılıf. Lastik çerçevesi iPhone’u elinizde güvenle tutmanıza yardımcı olurken cihazın fonksiyonlarını kullanmanıza da hiçbir şekilde engel oluşturmuyor. Kılıfın iç kısmında bulunan yumuşak yastıklar ise iPhone 5 ve iPhone 5s’nizin arka kısmının herhangi bir şekilde çizilmesine mahal vermiyor.

Ürünün Alve üzerindeki fiyatlarına ulaşmak için: Incase Pro Slider Case

2. Belkin View Case

Belkin View Case

iPhone 5s’nizin tasarımını gizlemeden ve kontrollere erişimizini engellemeden koruma sağlayan Belkin View Case, olası hasarların önüne geçen polikarbon bir arka yüzeye ve köşeleri darbeye dayanıklı olan bir malzemeye sahip. İnce ve hafif tasarımıyla iPhone 5s’nizin çantanıza ya da cebinize rahatlıkla girip çıkmasını sağlayan bu kılıf, üstelik farklı renklerdeki tasarımlarıyla da oldukça ilgi çekici.

Ürünün Alve üzerindeki fiyatlarına ulaşmak için: Belkin View Case

3. Twelve South BookBook

Twelve South BookBook

MacBook ve iPad için de tasarımları bulunan Twelve South BookBook, iPhone kılıfını ve cüzdan işlevini eski bir kitap görünümünde bir araya getiren şık ve kullanışlı bir ürün. “Kapak” kısmının arkasında solda cüzdana yer veren, sağda ise iPhone 5 veya iPhone 5s’nizi deri çerçeveyle koruyan bu kılıfın, dışarı çıkarken ceplerinizi hafifletecek olması hep o aradığınız rahatlığın ta kendisi olsa gerek. Cep telefonunuzu her hatırladığınızda, cüzdanınızı da bir daha unutmayacak olmanız da cabası.

4. Speck CandyShell

Speck CandyShell

Speck CandyShell, gösterişli olduğu kadar darbelere karşı güçlü ve kuvvetli de bir ürün. Sahip olduğu çift katmanlı yapıyla sarsıntılara karşı üstün düzeylerde koruma sağlayan bu kılıf, yeterince ince bir yapıda olduğundan cebinize de rahatlıkla girip çıkıyor. Ürünün 14 açık renk kombinasyonuyla oluşturulmuş birbirinden farklı ve eğlenceli renkleriyle iPhone 5s’nize sıra dışı bir hava katmanız mümkün.

Ürünün Alve üzerindeki fiyatlarına ulaşmak için: Speck CandyShell

5. SwitchEasy TONES

SwitchEasy TONES

Özellikle tutma ve kayma desteğiyle tanınan SwitchEasy’nin iPhone korumasını bir üst seviyeye taşıdığı SwitchEasy TONES kılıfı, elin içerisine düz bir şekilde oturan ve cebe kolaylıkla giren bir yapıya sahip. Taşlanmış sert polikarbonla hem darbelere hem de çizilmelere karşı maksimum koruma sağlayan ürün, ayrıca cihaz üzerindeki tüm tuşlar için ileri düzeyde dokunulurluk hassasiyeti sağlıyor.

Ürünün Alve üzerindeki fiyatlarına ulaşmak için: SwitchEasy TONES

6. Ozaki O!coat 0.3mm + Wood

Ozaki O!coat-0.3 + Wood

Gerçek ahşaptan elde edilen ve yalnızca 0.3 milimetre kalınlığında olan Ozaki O!coat 0.3mm + Wood, telefonunuza doğanın hakiki dokunuşunu ve görünüşünü sunarken beraberinde herhangi bir ağırlık getirmiyor. Ultra incelik ve hafiflik baz alınarak tasarlanan ürün yalnızca 5 gram ağırlığında olmasına rağmen iPhone 5s’nize iyi düzeyde koruma sağlamaktan da eksik kalmıyor.

Ürünün Alve üzerindeki fiyatlarına ulaşmak için: Ozaki O!coat 0.3mm + Wood

Alve’de Cep Telefonu Kılıfı Alışverişi

Alve sistemine kayıtlı ve cep telefonu kılıfı satışı yapan birçok online mağaza sayesinde, çeşitli marka ve modellerdeki cep telefonu kılıflarına Alve’de kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Alve’deki cep telefonu kılıflarına ulaşmak için herhangi bir sayfadaki arama ve karşılaştırma motoruna cep telefonunuzun modelini yazın ve karşınıza yeni çıkan sayfada "Cep Telefonu Kılıfı" kategorisini seçin.

Buna ek olarak, Alve'de bulunan tüm cep telefonu kılıfları için takip eden linke tıklayabilirsiniz: Cep Telefonu Kılıfları.

Hakkımızda

Offices

2013 yılında kurulan ve merkez ofisi İstanbul'da bulunan Alve, oldukça geniş bir ürün skalası içerisinde fiyat karşılaştırma motoru olarak işlev gören bir e-ticaret markasıdır.

Alve, inovatif arama motoru aracılığıyla elektronikten ev tekstiline, modadan kişisel bakıma birçok ihtiyaca yönelik binlerce ürünü fiyat ve ürün bazında karşılaştırma imkanı sunarken, sahip olduğu ürün ve mağaza değerlendirme sekmeleri sayesinde de kullanıcıların kendileri için en doğru ürünü seçmelerine olanak tanır.