İndirimleri Alve.com İle Yakala!

Günün Fırsatları ile artık bütün indirimli ürünleri tek bir sayfada görüntüleyebilirsiniz. Teknolojiden modaya yüzlerce kategori ve binlerce ürünün fiyatı ne kadar inmiş ve en ucuza nerede bulabilirsiniz, hepsi ve daha fazlası Alve.com'da Günün Fırsatları'nda. 

Günün Fırsatları sayfasına girdiğinizde, sayfanın solundaki kategori başlıkalrından ilgilendiğiniz ürün grubunu seçebilir ve arayışınızı kolaylaştırabilirsiniz. 

Günün Fırsatları'nı nasıl kullanabilirsiniz?

Yeni bir cep telefonu mu arıyorsunuz? Yapmanız gereken Günün Fırsatları sayfasında, sol tarafta bulunan Telekomünikasyon kategorisini seçip cep telefonları, aksesuarlar ve diğer ürünleri listelemek. İndirimdeki ürünlerin üzerinde indirim miktarı, indirim öncesi fiyatı ve indirimli fiyatlarını bulabilirsiniz. 

Günün Fırsatları Hangi kategorileri kapsıyor?

Günün Fırsatları sayfasından Teknoloji, ModaEv - Bahçe, Hobi - Spor, Çocuk - Bebek ve Sağlık - Güzellik ana kateogrilerine ulaşabilirsiniz. Bu da toplamda 37 alt kategori ve onbinlerce ürün demek. 

Alve'yi nasıl daha verimli kullanırsınız? 

Günün Fırsatları sayfasında almak istediğiniz ya da takip etmek istediğiniz ürüne tıklayıp sol üst köşede yer alan kalp butonuna tıklayarak o ürünü favorilerinize ekleyebilir, bus ayede fiyat değişimi ve stok durumundan ilk siz haberdar olabilirsiniz. Tabii ki de bunun için Alve'ye önce üye olmanız gerekir. 


Hakkımızda

Offices

2013 yılında kurulan ve merkez ofisi İstanbul'da bulunan Alve, oldukça geniş bir ürün skalası içerisinde fiyat karşılaştırma motoru olarak işlev gören bir e-ticaret markasıdır.

Alve, inovatif arama motoru aracılığıyla elektronikten ev tekstiline, modadan kişisel bakıma birçok ihtiyaca yönelik binlerce ürünü fiyat ve ürün bazında karşılaştırma imkanı sunarken, sahip olduğu ürün ve mağaza değerlendirme sekmeleri sayesinde de kullanıcıların kendileri için en doğru ürünü seçmelerine olanak tanır.