Sevgililer Gününde Sevgiliye Alınacak 5 Hediye

Sevdiceğimize ne alacağımıza karar veremediğimiz bir sevgililer gününe daha yaklaştık. Bütün o romantik anları sevdiceğimizle kutladığımız sevgililer gününü bir yemek ve hediye ile taçlandırmak adettendir. 


Peki siz de "Nasıl olsa son gün alırım" diyip de son günler yaklaştıkça stres olanlardan mısınız? O zaman sizler için seçtiğimiz bu 5 hediyeye bir göz atmanızı tavsiye ederiz:

Sevdiceğiniz ile her anınız ölümsüz olsun


Sevgiliniz ile geçridiğiniz her an önemlidir, bu anların gelecekte de keyfini çıkartmak, o anları ölümsüz kılmak da sizin elinizde. Evet cep telefonları ile her anımızı ölümsüzleştirebiliyoruz, ama sadece telefonumuzda ve bilgisayarda bakabileceğimiz fotoğraflar ne kadar yeterli? Instax fotoğraf makineleri ile her anınızı ölümsüzleştirebilir üstüne de bu anları gözünüzün önünde tutabilir ve her an hatırlayabilirsiniz.

 

Fujifilm ve Lomography'nin Instax makineleri, aynı babalarımızın dedelerimizin zamanındaki Polaroid'ler gibi çalışıyor. Çekiyorsun ve fotoğraf "dan" diye elinizde. Sonrasında bunu buzdolabınıza yapıştırabilir, çektiğiniz diğer anlarla birlikte bir albüm oluşturabilir ve doyasıya bu anlara geri dönebilirsiniz. Seçerken dikkat edeceğiniz nokta iki tip Instax film var biri mini diğeri de wide. Mini, wide'ın yarısı büyüklüğünde. Dolayısıyla seçiminizi ona göre yapın: Büyük baskılar istiyorsanız daha büyük gövdeye sahip Wide'ı seçin, yok minik minik olsun diyorsanız daha rahat taşıyabileceğiniz mini gövdelere yönelebilrisiniz.


Instax makineler hakkında daha fazla bilgi almak için Paylaşmanın En Samimi Yolu: Instan Fotoğraf Makineleri yazımıza bir göz atın.

Müzik hayatının bir parçası olsun

Sevdiceğiniz müzik dinlemeyi çok seviyorsa o zaman ona her daim müzik dinlemesini sağlayacak Bluetooth hoparlörlerden ya da Bluetooth kafasütü kulaklıklardan alabilrisiniz. Düşünsenize sizin aldığınız bir kulaklıık ya da bluetooth hoparlörden ikinizin şarkısını dinlediğini <3.


Kablosuz kulaklık olarak JBL T450BT, hem bütçenizi sarsmayacak hem de dinleyenin kulaklarını şenlendirecek bir opsiyon. 


Bluetooth hoparlörlerden ise Harman Kardon Esquire Mini, hem boyutları hem de ses kalitesi ile dinleyenleri kendisine aşık ediyor. 

Diğer opsiyonalr hakkında daha fazla bilgi edinmek için hem Kendinize Uygun Bluetooth Hoparlörü Nasıl Seçersiniz hem de Müzik Dinlemeyi Daha Keyifli Kılacak 10 Kulaklık yazılarımıza bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Bilgiye erişim herşeyden önemli

Bilgi çağında yaşıyoruz o nedenle bilgiye ulaşmak herşeyden önemli oldu. Bilgiye daha rahat ulaştıran Kindle, tablet gibi cihazlar artık olmazsa olmaz oldu! E hal böyleyken de sevgiliye bilgye ulaşabileceği güzel bir cihaz almak da önemini arttırdı. Eğer sevgiliniz bolca kitap okuyan biriyse Amazon Kindle almanız onu hayli mutlu edecektir. Onun haricinde Tabletler'de hem okuma hem de iş yapma gibi konularda bir çok ihtiyacı karşılamaktadır.

Sağlığa dikkat edip stylish kalmak

Özellikle sağlığına dikakt edenler için cep telefonlarında bir çok uygulama mevcut, fakat cep telefonları bu konuda yetersiz diyorsanız akıllı bilekliklere de bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Hem günlük yemeğinizi takip edip, uyku düzeninizi ve ne kadar efektif uyduğunuzu monitör edebileceğiniz bileklikler sayesinde kilo vermek ve sağlıklı kalmak artık çok daha kolay. Bu bağlamda Jawbone sevgilinizin hem sağlıklı hem de stil sahibi kalması adına güzel bri bileklik.

Çanta herkesin ihtiyacı

Çanta diyip geçmeyin, hem kadın hem erkek herkesin ihtiyacı oluyor çantaya. özellikle işi gereği yanında devamlı laptop taşıyan, ya da yanında bir sürü ıvırzıvır taşımayı sevenlerin ihtiyaçlarını yeni modeller çok güzel karşılayabiliyor. Eğer sevdiceğiniz çanta taşımasını seven birisiyse ona hem şık hem de kullanışlı spor çanta modellerinden birisini alabilirsiniz. Herschell, Fjallraven Kanken ve The North Face gibi markaların hem kullanışlı hem de şık modellerini sunmaktadır. 

Herkese romantik bir sevgililer günü dileriz <3

Hakkımızda

Offices

2013 yılında kurulan ve merkez ofisi İstanbul'da bulunan Alve, oldukça geniş bir ürün skalası içerisinde fiyat karşılaştırma motoru olarak işlev gören bir e-ticaret markasıdır.

Alve, inovatif arama motoru aracılığıyla elektronikten ev tekstiline, modadan kişisel bakıma birçok ihtiyaca yönelik binlerce ürünü fiyat ve ürün bazında karşılaştırma imkanı sunarken, sahip olduğu ürün ve mağaza değerlendirme sekmeleri sayesinde de kullanıcıların kendileri için en doğru ürünü seçmelerine olanak tanır.

Yazar

Görsel hikaye anlatıcısı, dijital aşığı ve belgesel fotoğrafçısı.