Alve'de Eylül Nasıl Geçti?

Nasıl anlatsak, nereden başlasak...

Aramıza katılan yeni mağazalar, bizim katıldığımız yeni konferanslar, sıfır kilometre ürünler, zenginleşen kategoriler, sayısı gittikçe artan kullanıcılar, ziyaretçiler ve üyeler derken (hala) adapte olmaya çalıştığımız Sonbahar’ın ilk ayını dolu dolu ve kuşkusuz deli dolu geride bıraktık.

Eylül’ün hemen başlarında Evium ile yaptığımız işbirliğiyle gelişen Ev - Bahçe kategorimiz tam da Ceyyiz ve Magazadan’ın sisteme giriş yapmasıyla çeşitlenmişken, NetAffiliation ile gerçekleştirdiğimiz bomba gibi bir ortaklık sonucunda üç büyük mağazayı daha heyecanla karşıladık: Mudo, TeknoSA ve 724tikla.

Teknoloji ve Moda - Güzellik başta olmak üzere Ev - Bahçe, Hobi - Spor ve Oto - Moto kategorilerimizi de çeşitlendiren bu işbirlikleri sonucunda şimdi Alve’de tek bir platform üzerinden yaklaşık 150 bini yeni olmak üzere, toplamda 750 bini aşkın ürüne ulaşabilirsiniz.

Teknoloji demişken... uzun çalışma saatleri sonunda spesifikasyonlarını tamamladığımız laptop kategorimizin de filtrelerini Eylül itibariyle hayata geçirmiş olduk. Bu sayede şimdi laptop arayışınızı ürün tipinden (netbook, notebook, ultrabook) hard disk kapasitesine, işlemci ailesinden ekran teknolojisine kadar (3D, Full HD) çeşitli filtrelerle sınıflandırarak hızlıca sonuçlandırabiliyor olacaksınız.

Geçtiğimiz ay yaşadığımız en heyecan verici aktivitelerin başında kuşkusuz Webrazzi Summit 2013 ve ICT Summit Now 2013 etkinliklerine katılmış olmamız geliyor. Bu yıl üçüncü kez gerçekleştirilen ve her sene olduğu gibi dijital pazarlama, sosyal medya, e-ticaret, girişim sermayesi ve mobil uygulama gibi başlıklarda önemli konuşmacıların sahne aldığı Webrazzi Summit 2013 etkinliğine ilişkin detaylı yazıyı yine blog üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

Eylül ile ilgili şimdilik bu kadar ama siz bizi yine de takipte kalmayı unutmayın. Nerede mi? Burada, Facebook’ta, Twitter’da ve Google+’ta elbette!

Hakkımızda

Offices

2013 yılında kurulan ve merkez ofisi İstanbul'da bulunan Alve, oldukça geniş bir ürün skalası içerisinde fiyat karşılaştırma motoru olarak işlev gören bir e-ticaret markasıdır.

Alve, inovatif arama motoru aracılığıyla elektronikten ev tekstiline, modadan kişisel bakıma birçok ihtiyaca yönelik binlerce ürünü fiyat ve ürün bazında karşılaştırma imkanı sunarken, sahip olduğu ürün ve mağaza değerlendirme sekmeleri sayesinde de kullanıcıların kendileri için en doğru ürünü seçmelerine olanak tanır.