Alve'de Ağustos Nasıl Geçti?

Temmuz ayındaki ofis değişikliğinin ardından yeni çalışma alanına hızla adapte olan Alve ekibi, her ne kadar Ağustos ayı şehirde “fazlasıyla” sıcak ve “görece” sakin geçse de sisteme yeni mağazalar kazandırmaya ve kategorilerini güçlendirmeye devam etti.

Evmanya, Beko Yetkili Satıcı, Arçelik Yetkili Satıcı, Bir Alışveriş ve Altus Yetkili Satıcı mağazalarının sisteme katılmalarıyla özellikle Ev - Bahçe kategorisine yeni ürünlerin ve yeni rekabetçi fiyatların girmesini sağlayan Alve, Dijitall mağazasıyla da Teknoloji, Oto - Moto, Moda - Güzellik ve yine Ev - Bahçe kategorilerini zenginleştirmiş oldu.

Yine Ağustos ayı içerisinde içerik ekibi tarafından geliştirilen Moda - Güzellik kategorisinde kullanıcılar şimdi Kol Saati ürünlerini markadan cinsiyete, saatin malzemesinden tipine çeşitli şekillerde filtreleyerek aradıkları modele çok daha hızlı ulaşabiliyorlar.

Yayınladığı “doğru parfüm seçimi” kılavuzu ile parfümdeki notaları ve sıklıkla bir kafa karışıklığına yol açan Eau de Cologne, Eau de Toilette ve Eau de Parfum ayrımına bir açıklık getiren Alve, yine parfüm kategorisinde hayata geçirdiği filtrelerle kullanıcıları aradıkları ürüne marka, cinsiyet, ürün tipi ve miktar özellikleri doğrultusunda yönlendiriyor.

Son olarak, Ağustos’un gelmesiyle birlikte 5. ayını tamamlayan Alve, kullanıcılara 50 mağaza ile 500 binin üzerinde ürün arasında fiyat karşılaştırma imkanı sunmaya başladı. Bunun şerefine (söz konusu ayın da Ağustos olması nedeniyle şüphesiz) ekibin favori filmlerinden biri olan August Rush’tan size güzel bir kesit armağan ediyoruz. :)

Bu arada, eğer olur da videoyu izledikten sonra klasik gitar arayışına girişmeye kalkarsanız, tıklamanız gereken yer burası olacaktır. :)

Yeniliklerden ve Eylül sürprizlerinden haberdar olmak için, Alve’yi takipte kalın!

Hakkımızda

Offices

2013 yılında kurulan ve merkez ofisi İstanbul'da bulunan Alve, oldukça geniş bir ürün skalası içerisinde fiyat karşılaştırma motoru olarak işlev gören bir e-ticaret markasıdır.

Alve, inovatif arama motoru aracılığıyla elektronikten ev tekstiline, modadan kişisel bakıma birçok ihtiyaca yönelik binlerce ürünü fiyat ve ürün bazında karşılaştırma imkanı sunarken, sahip olduğu ürün ve mağaza değerlendirme sekmeleri sayesinde de kullanıcıların kendileri için en doğru ürünü seçmelerine olanak tanır.