Leaf by Alve: Modanın Dijitalle Birleştiği Nokta

Bazı günler olur ya, gardırobunuza bakıp ne giyeceğinize karar veremezsiniz. Ya da alışverişe çıkarsınız saatlerce vitrin vitrin dolaştıktan sonra aradığınızı bulamadan eve dönersiniz. İşte bu noktada LEAF by Alve imdadınıza yetişiyor ve sizi dijital dünyanın vitrinlerinde güzel bir yolculuğa çıkartıyor.

Türkiye'nin hızla büyüyen ürün karşılaştırma motoru Alve, LEAF ile moda severlerin karşısına çıkıyor. Sizleri oturduğunuz yerden mağaza vitrinlerine götürüp, moda ve güzellik adına her türlü tarz ve beden tipine olabilecek tavsiyelerle dünyanızı renklendirmeyi amaçlıyor.

Eğer siz de son moda akımlardan, farklı giyim tarzlarından ilham almak ve kendi tarzınızı geliştirmek istiyorsanız, Alve.com’ile iş ortaklığı gerçekleştiren 300 üzeri mağazadan binlerce ayakkabı, elbise, takı, çanta ve mücevher ile tarzınızı ve gardırobunuzu bir adım ileriye taşıyabilirsiniz.

LEAF by Alve, Android kullanıcısı moda tutkunlarının ihtiyaçlarına cevap verecek bir uygulama olarak planlandı.

Yasal uyarı: LEAF by Alve, moda ile ilgili bütün kararlarınızı etkileyip bağımlısı olacağınız bir uygulamadır.

LEAF by Alve nasıl kullanılıyor?

  • Birbirinden bağımsız koleksiyonlar arasında, her koleksiyon için seçilmiş farklı kıyafet, mücevher ve hem kadın hem erkekler için tasarlanmış aksesuarlar arasında gezinebilirsiniz.

Gece giyim, spor salonu, denim gibi değişik durum ve etkinlikler için kıyafetlere ulaşabilirsiniz.

  • Kullanışlı ve rahat bir kullanıcı deneyimi ile LEAF koleksiyonlarını keşfedin.

LEAF by Alve, gardırobunuzu dizerken kolay bir kullanıcı deneyimi hedefliyor. Koleksiyonların içinde dolaşırken yukarı aşağı doğru ürünleri kaydırabilirsiniz. Bu esnada ürünün marka ve fiyatını gözlemleyebilirsiniz. Bir ürüne tıkladığınızda ise açılan büyük ürün penceresini sağa ya da sola doğru kaydırabilirsiniz.

  • En beğendiğiniz ürünler ile kendi koleksiyonunuzu ve Dijital gardırobunuzu oluşturun.

Beğendiğiniz bir şey mi buldunuz? Askı düğmesine tıklayarak o parçayı kendi koleksiyonunuza ekleyin. Üst kısımdaki askıya basarak da kendi yarattığınız koleksiyonları görebilirsiniz. Koleksiyondan çıkartmak istediğiniz bir parça olduğunda ise o parçayı sağa ya da sola kaydırarak listenizden çıkartabilirsiniz.

  • Sahip olmak istediğiniz ürünleri 300 üzeri mağaza üzerinden online olarak sipariş verebilir, beğendiğiniz ürünleri sosyal medya ya da e-mail ile sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Bir ürüne tıkladığınız zaman, o ürün hakkındaki detayları görebileceğiniz daha büyük bir kart açılıyor. Bu kart üzerinden aşağıdaki seçeneklere ulaşabilirsiniz:

- Ürünü satın al

- Arkadaşlarınla paylaş

- Favorilerine “as”

  • LEAF uygulamasına alve.com hesabınız ile, Facebook ve ya Google+ hesabınız ile giriş yapabilirsiniz

LEAF ile oluşturduğunuz favori listeleriniz, Alve’yle senkron olup oradaki hesabınızda da belirecektir.

Tip: Uygulamayı giriş yapmadan da kullanabilirsiniz ama bütün fonksiyonları kullanamazsınız.

LEAF’de koleksiyon ve ürünler, yeni fikirler ve tarzlar oluşturabilmeniz adına devamlı yenilenmektedir.

LEAF by Alve uygulamasını indir

Note: LEAF uygulaması şimdilik sadece Android platformunda olup yakın zamanda iOS platfromunda hayata geçmesi için çalışılmaktadır.

Hakkımızda

Offices

2013 yılında kurulan ve merkez ofisi İstanbul'da bulunan Alve, oldukça geniş bir ürün skalası içerisinde fiyat karşılaştırma motoru olarak işlev gören bir e-ticaret markasıdır.

Alve, inovatif arama motoru aracılığıyla elektronikten ev tekstiline, modadan kişisel bakıma birçok ihtiyaca yönelik binlerce ürünü fiyat ve ürün bazında karşılaştırma imkanı sunarken, sahip olduğu ürün ve mağaza değerlendirme sekmeleri sayesinde de kullanıcıların kendileri için en doğru ürünü seçmelerine olanak tanır.

Yazar

Görsel hikaye anlatıcısı, dijital aşığı ve belgesel fotoğrafçısı.