Alve'de Temmuz Nasıl Geçti?

Haziran’dan miras kalan dinamik enerjisini Temmuz ayı boyunca da son sürat sürdüren ürün ve fiyat karşılaştırma motoru Alve, Electro World dahil bünyesine toplamda dört mağaza daha katarak toplam ürün sayısını yaklaşık 80 bin yeni ürünle 500 binin üzerine taşıdı.

Electro World’ün dışında Alve’ye Temmuz’da katılan NeoTekno mağazası kullanıcıların karşısına Sony SmartWatch Android Saat’ten iPad Mini’ye uzanan bir çeşitlilikte teknolojik ürünlerle çıkarken, Evoria mağazası parfüm, makyaj malzemesi ve güneş gözlüğü, Bijouxroom mağazası ise mücevher ve aksesuar ürünleri başta olmak üzere daha onlarca çeşitlilikle moda - güzellik kategorisinde iddialı birer duruş sergiliyorlar.

moda

Temmuz ayı içerisinde yine hem blogunda hem de ilişkin ürün sayfalarında “televizyon satın alma rehberi”ni yayınlayan Alve, aynı dönemde televizyon alt kategorisinin filtrelerini de hayata geçirdi. Bu filtreleri kullanarak kullanıcılar şimdi özel fonksiyonlardan (3D, Smart TV) görüntüleme teknolojisine (Plazma, LCD, LED), çözünürlük formatından (Full HD, HD Ready, Standard, Ultra HD) ekran boyutuna kadar seçimlerini daraltıp, kendileri için en uygun teknolojiyi en uygun fiyatlara çok daha hızlı bir şekilde bulabiliyor olacaklar.

televizyon satın alma rehberi

Buna ek olarak, “Beyaz Eşya-Ankastre” alt kategorisine kazandırılan “Su Sebili” başlığı, özellikle devam eden sıcak yaz günlerinde bu teknolojiden yararlanmayı düşünen kişilere, Beko’dan Arçelik’e uzanan geniş marka yelpazesinde çeşitli ürün alternatiflerini en ucuz fiyatlarıyla gösteriyor.

su sebili

Yeni Alve Ofisi!

Birkaç ay gibi kısa bir sürede hızla büyüyen Alve, Temmuz ayı içerisinde devam eden birçok projenin yanı sıra bir süredir planlanan şekilde bir de ofis değişikliğine gitti. Yapı Kredi Plaza’daki çalışma alanından Şişli’de 200 metre karelik bir ofise geçen Alve Ekibi, hala bazı detaylar üzerinde çalışmayı sürdürse de, yeni ofisin bazı fotoğraflarını aşağıda görebilirsiniz:

alve

AR.Drone 2.0

Yeniliklerden ve Ağustos sürprizlerinden haberdar olmak için, Alve’yi takipte kalın!

Hakkımızda

Offices

2013 yılında kurulan ve merkez ofisi İstanbul'da bulunan Alve, oldukça geniş bir ürün skalası içerisinde fiyat karşılaştırma motoru olarak işlev gören bir e-ticaret markasıdır.

Alve, inovatif arama motoru aracılığıyla elektronikten ev tekstiline, modadan kişisel bakıma birçok ihtiyaca yönelik binlerce ürünü fiyat ve ürün bazında karşılaştırma imkanı sunarken, sahip olduğu ürün ve mağaza değerlendirme sekmeleri sayesinde de kullanıcıların kendileri için en doğru ürünü seçmelerine olanak tanır.